BLOG

Usługi

USŁUGIGłównym przedmiotem działalności firmy Bielski Transport jest przewóz rzeczy. Zapewniamy, że zabezpieczymy wszystkie transportowane przedmioty tak, aby dowieźć je w docelowe miejsce bez uszkodzeń. Podejmiemy się przeprowadzki osób prywatnych, firm oraz instytucji. Zajmujemy się opróżnianiem mieszkań, piwnic oraz strychów. Oferujemy transport mebli, w tym łóżek, kanap, sof, szafek oraz stołów i krzeseł.

PONADTO JESTEŚMY W STANIE PRZEWIEŹĆ:

transport starych mebli bielsko

Stare meble

wywóz niepotrzebnych rzeczy bielsko

Niepotrzebne rzeczy

transport antyków bielsko

Antyki

transport sprzętu AGD bielsko

Sprzęt AGD

transport sprzętu RTV bielsko

Sprzęt RTV

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy doradztwo, pakowanie, przewóz oraz rozładunek przemierzonych rzeczy. Jesteśmy także w stanie przetransportować duże rzeczy i urządzenia nietypowe. Dysponujemy pojemnymi samochodami, a nasi pracownicy mają bogate doświadczenie, zarówno w usługach transportowych, jak i przeprowadzkach.

Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Posiadamy wszystko, co niezbędne, żeby państwa meble w nienaruszonym stanie przetransportować z punktu A do B. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także bezpieczeństwo przewożonych przedmiotów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Bielski Transport z Bielsko-Białej.

DARMOWA WYCENA


YOUTUBE
bielski Transport przeprowadzki