BLOG

Usługi

Usługi transportowe Bielsko-BiałaGłównym przedmiotem działalności firmy Bielski Transport jest przewóz rzeczy. Zapewniamy, że zabezpieczymy wszystkie transportowane przedmioty tak, aby dowieźć je w docelowe miejsce bez uszkodzeń. Podejmiemy się przeprowadzki osób prywatnych, firm oraz instytucji. Zajmujemy się opróżnianiem mieszkań, piwnic oraz strychów. Oferujemy transport mebli, w tym łóżek, kanap, sof, szafek oraz stołów i krzeseł.

PONADTO JESTEŚMY W STANIE PRZEWIEŹĆ:

transport starych mebli bielsko

Stare meble

wywóz niepotrzebnych rzeczy bielsko

Niepotrzebne rzeczy

transport antyków bielsko

Antyki

transport sprzętu AGD bielsko

Sprzęt AGD

transport sprzętu RTV bielsko

Sprzęt RTV

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy doradztwo, pakowanie, przewóz oraz rozładunek przemierzonych rzeczy. Jesteśmy także w stanie przetransportować duże rzeczy i urządzenia nietypowe. Dysponujemy pojemnymi samochodami, a nasi pracownicy mają bogate doświadczenie, zarówno w usługach transportowych, jak i przeprowadzkach.

Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Posiadamy wszystko, co niezbędne, żeby państwa meble w nienaruszonym stanie przetransportować z punktu A do B. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także bezpieczeństwo przewożonych przedmiotów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Bielski Transport z Bielsko-Białej.

Usługi transportowe Bielsko-Biała

Głównym przedmiotem działalności firmy Bielski Transport jest przewóz rzeczy. Zapewniamy, że zabezpieczymy wszystkie transportowane przedmioty tak, aby dowieźć je w docelowe miejsce bez uszkodzeń. Podejmujemy się przeprowadzki osób prywatnych, firm oraz instytucji. Zajmujemy się opróżnianiem mieszkań, piwnic oraz strychów. Oferujemy transport mebli, w tym łóżek, kanap, sof, szafek oraz stołów i krzeseł w Bielsku-Białej i innych miejscowościach.

Kompleksowy transport mebli — Bielsko-Biała

Zmieniasz miejsce zamieszkania? Potrzebujesz szybkiego transportu szafek, stołów, krzeseł lub innych mebli? Świetnie trafiłeś! Firma Bielski Transport zajmuje się usługami transportowymi na terenie Czechowic, Wadowic, Kęt, Żywca, Szczyrku i Bielska. Mamy odpowiednie pojazdy oraz zapewniamy skuteczne zabezpieczenie przewożonych towarów, dbając o to, aby nie ucierpiały w drodze. Na życzenie Klientów przewozimy różnego rodzaju gabaryty, w tym również sprzęt RTV i AGD.

Wynajem busa z kierowcą dla Klientów z Bielska

Na czas przewozu rzeczy zapewnimy Ci nie tylko wynajem przystosowanego do tego typu prac pojazdu, ale też kierowcę doskonale znającego drogi okolicznych miejscowości. Dysponujemy zespołem miłych, kulturalnych i chętnych do pomocy pracowników, dzięki którym szybko uporasz się z załadunkiem, przewiezieniem i rozładowaniem wszystkich gabarytów z busa. Mamy bogate doświadczenie w transporcie towarów. Korzystając z naszych usług, możesz być pewien, że każda — najmniejsza nawet rzecz — dotrze na miejsce nieuszkodzona.

Pianina, szafy, lodówki, kanapy i stoły — tani transport w Szczyrku

Nie czujesz się mistrzem logistyki? Zabezpieczanie rzeczy przeznaczonych do transportu zawsze było dla Ciebie kłopotliwe? Nie martw się i zostaw to nam! Pakujemy, ładujemy, układamy — oprócz samych usług transportowych oferujemy też doradztwo w zakresie zabezpieczania i przygotowania do drogi gabarytów. Nie boimy się żadnych wyzwań — przewozimy pianina, antyki, wartościowe sprzęty. Dysponujemy ruchomą platformą, dzięki której nawet najcięższe przedmioty możesz bez wysiłku umieścić na pace pojazdu.

Wywóz mebli — Bielsko

Zmiana w postaci przeprowadzki czy remontu zawsze cieszy. Nowe meble zastępują zużyte, a my cieszymy się odświeżonym mieszkaniem. Jeśli zastanawiasz się, co zrobić ze starymi sprzętami, a nie masz czasu i odpowiedniego pojazdu, aby wywieźć je na gratowisko — zostaw to nam. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy atrakcyjną usługę wywozu mebli, których chcą się pozbyć. Działamy na terenie Bielska, CzechowicDziedzic, Żywca, Wadowic, Kęt i Szczyrku. Mamy atrakcyjne ceny, które nie zrujnują Twojej kieszeni.

Wybierz sprawdzone usługi transportowe — firmę Bielski Transport

Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy. Pomagamy w przeprowadzkach mieszkania, domu, biura. Działamy sprawnie, mając na uwadze czas naszych zleceniodawców. Umawiamy elastyczne godziny przewozu gabarytów na terenie Bielska. Pomagamy zabezpieczyć i przygotować do transportu cenne artefakty tak, aby nie uległy uszkodzeniu. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszych usług — zadzwoń. Chętnie omówimy z Tobą szczegóły współpracy.

DARMOWA WYCENA


    YOUTUBE
    bielski Transport przeprowadzki