BLOG

przeprowadzki firm bielsko

Przeprowadzki firm – jak zrobić to szybko i sprawnie

Rozwój firmy, dogodniejsza lokalizacja, zwiększenie lub redukcja liczby pracowników, lepsze warunki finansowe nowego miejsca – powodów do przeprowadzki firmy, może być wiele. Jak zrobić to sprawnie i przede wszystkim szybko, by nie tracić cennego czasu, który możesz przeznaczyć na zarabianie kolejnych pieniędzy?

Oto kilka, wartych uwagi wskazówek, które mogą ci się przydać, jeśli w najbliższym czasie, twoją firmę czeka zmiana miejsca.

Przeprowadzki firm – dobry plan to podstawa

Przeniesienie w nowe miejsce wielu sprzętów, mebli, dokumentów i przedmiotów biurowych, wymaga dobrego planu. Bez tego, wartościowe rzeczy mogą zginąć albo trafić nie tam, gdzie jest ich miejsce. Jeśli już wiesz, że przeprowadzka jest nieunikniona, koniecznie znajdź czas na wyznaczenie osób odpowiedzialnych.

Bardzo ważne jest ustalenie dokładnej daty przeniesienia firmy. Jeśli to możliwe, wybierz dni luźniejsze pod względem kluczowych działań, by nie ucierpiał żaden ważny projekt. O przeprowadzce, poinformuj też wszystkich swoich klientów, którzy mogliby w tym czasie, zjawić się w siedzibie firmy.

Pakowanie – samemu, czy z pomocą firmy

Niezależnie od tego, ilu pracowników liczy twoja firma, najlepiej, gdy pakowaniem zajmiesz się we własnym zakresie. To bowiem, dobra okazja, by zrobić porządki i pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, miesiącami czekających na zdecydowanie o ich losie. Jeśli przenosisz biuro, każdy pracownik może spakować rzeczy, których używa na co dzień, i za które jest odpowiedzialny. Dobre opisanie pudeł, przyda się podczas rozpakowywania, którym zajmą się te same osoby.

firmowe przeprowadzki

Nie wystarczy zwykła firma transportowa – zatrudnij fachowców od przeprowadzek

Wydaje się, że wystarczy, by firma transportowa, miała odpowiednio duże samochody, a wówczas, o przeprowadzkę swojej firmy, możesz być spokojny. To jednak, nie do końca tak działa.

Owszem, z przeprowadzką mebli i sprzętu domowego, panowie mogą sobie poradzić, ale przeprowadzki firm, to dużo większe wyzwanie i poza samochodami, trzeba się po prostu na tym znać i być w tym bardzo dobrym.

Zanim więc skorzystasz z usług wybranej firmy, sprawdź, czy w jej ofercie, znajdują się przeprowadzki firm. Dzięki temu, zaoszczędzisz sobie nerwów, a cała operacja przebiegnie bez zakłóceń. Z osobą odpowiedzialną, ustal, jak w praktyce wygląda realizacja zlecenia, by wszystko zadziałało jak w zegarku, zgrane pod względem organizacji i czasu.

DARMOWA WYCENA


    YOUTUBE